Druhý športový kočík - jednorožec: ideálne otočný, spratný, no jazdne super (ku BGB Buffalo)

Zodpovedané
8. jún 2020

Ahoj Eli.

Ako prvý kočík máme Bugaboo Buffalo, s ktorým sme nadmieru spokojní. Avšak potrebujeme nejaký kočík do auta, na dovolenku, ktorý nezaprace až toľko miesta. Lenže tu nastáva problém, neviem si po Buffale predstaviť iný kočík, ktorý mi nepríde ako hrkálka, čo-to prejde, ale zároveň zaberie menej miesta (ideálne zložiteľný vcelku a otočný 😅).

Preto, ak takého jednorožca poznáš, prosím napíš mi o ňom, lebo som zúfalá. Drobec má v kočíku jeden denný spánok a má 14 mesiacov, 81 cm a 11 kg. Kočík nemusí byť korýtko.

Ďakujem za radu pre mňa aj všetkých, ktorí hľadajú niečo podobné.

Ahoj,

po Bugaboo Buffalo to bude naozaj ťažké.

Bugaboo Buffalo

Každopádne, jedným z prvých a v podstate jedným z jediných, čo by som zvažovala, by bol asi Cybex Eezy S-Twist+2 - otočný, ľahký, kompaktný. Azdá sa, že aj jazdné vlastnosti sú naozaj dobré. Na to, čo to je, samozrejme - ako Buff nebude nikdy.

Cybex Eezy S-Twist+²

Ja by som každopádne brala ten, aj keď, ešte lepší, no neotočný, by bol z pohľadu menej spojov a tým aj viac pevnosti skôr jeho len vpred smerujúci brat Cybex Eezy S+2.

Cybex Eezy S-Twist²

Baby Jogger City Tour Lux je tiež možnosťou, aj keď takou jednoduchšou. Je ale ľahký, kompaktný a otočný, takže základ spĺňa. Kolieska tam ale budú malé, naozaj výletového typu. Ich kvalita je ale ok.

Baby Jogger City Tour Lux

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli