Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Dvojičkovský golfový kočík s možnosťou sklopenia jednej časti - tak, aby vošiel do úzkeho výťahu

Zodpovedané
30. sep 2020

Dobrý deň,

chcela by som sa opýtať, či viete o nejakom dvojičkovskom golfovom kočíku, na ktorom by sa dala sklopiť v prípade potreby aj iba jedna časť tak, aby bol kočík použiteľný na presun do bytu úzkym výťahom.

Ďakujem pekne.

Ahoj,

presne niečo pre teba mám. Je to samozrejme kompromis - fajn cena, super váha aj skladnosť. Ale od menšieho a golfového typu určite očakávaj menej priestoru v sedadlách a nie terénny výkon. Ale inak to bude, presne čo potrebuješ - Baby Monsters Kuki Twin. V prípade potreby presne môžeš zložiť len jednu polovicu a vopchať ho do výťahu. A keďže to je hlavná priorita (a fakt ťažko splniteľná), som rada, že aspoň nejaký je - ostatné vlastnosti sa tomu prispôsobia

Baby Monsters Kuki Twin

Baby Monsters Kuki Twin je dvojmiestny športový kočík odvodený od základného Kuki. Napriek dvom plne sklopným sedadlám umiestneným vedľa seba je mimoriadne kompaktný a bez problémov vojde do každých dverí. Po zložení ho zmestíš aj do kufrov menších áut. Pri častom cestovaní si možno zadovážiť cestovnú tašku, ktorá uľahčuje prenášanie a chráni tiež kočík pri prekladaní. Ku v základe čiernemu kočíku si pri kúpe vyberáš farebné sety striešky a polstrovania pásov, ktoré tiež môžeš striedať s ďalšími, dokúpiteľnými, podľa nálady.

Iná možnosť je potom jednokočík a k nemu Buggypod, alebo, z drahších (kus za cca 500 eur, takže to vyjde fakt moc, na môj vkus) novinka Bumprider Connect. Je to jednomiestny model. Dá sa spojiť na bokoch pomocou magnetov a odpojiť - napríklad presne do toho výťahu.

Bumprider Connect

Bumprider Connect je novinkou polovice roka 2019. Je to unikátny športový kočík skladný do rozmerov spĺňajúcich kritériá pre príručnú batožinu do lietadla, pričom však ponúka plnohodnotné využitie od narodenia, vysokú nosnosť a zároveň schopnosť spojenia s ďalším, rovnakým modelom a tým vytvorenia sprodeneckého dvojkočíka. V single móde sa jedné o kočík plno sklopný - uvoľnením pracky padne chrbtové opierka až do ľahu. Zdvohnúť možno aj opierku nôh. V ľahu ku kočíku dokážeš pripojiť aj vložnú hlbokú vaničku, alebo pomocou adaptérov autosedačku s úchytmi typu Maxi-Cosi.

Unikátna vlastnosť modelu Connect je teda najmä možnosť párovania - spojenia dvoch Connectov do jedného kusu. Dá sa to vďaka patentovaným magnetickým bočným častiam a konektoru, ktoré kočíky rýchlo a pevne spojí, čím vytvoríš kombináciu pre dvojičky, ako aj pre staršieho a mladšieho súrodenca. Okrem druhého kočíka možno na magnetické uchytenie pripojiť aj druhý - bočný nákupný košík, prípadne tašku mamabag. Ak máš deti tri, oceníš aj možnosť k spárovanému kočíku pripojiť súrodenecký stupienok Bumprider.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.