Dvojkombinácia aj do terénu, ktorú zvládnem naložiť do autobusu, s väčšou vaničkou, do 500 eur

Zodpovedané
7. apr 2020

Ahoj,

dostala som odporúčanie, aby som napísala Vám, tak teda skúsim 🙂

Hľadám kočík (najlepšie dvojkombinácia + adaptéry na vajíčko) vhodný aj do terénu (poľné cesty, lesné cesty...), otočný v oboch smeroch (prinajhoršom od toho upustím), ľahší a skladný - aby som ho dokázala premiestniť medzi mestským autobusom (nemám vodičák, môže nastať situacia, ze ostanem odkázaná aj na takýto spôsob prepravy), s väčšou vaničkou, aby sa mi tam zmestilo bábo v zimnom fusaku, a do ceny dákych 450-500€.

Prípadne aj drahšiu variantu - a pohľadám na bazároch 🙂

Veľmi sa mi páči JOIE VERSATRAX, ale tiež som si s ním neni na 100% istá, tak hľadám aj inú alternatívu...

Ďakujem krásne za pomoc 😊😊😊

Ahoj,

Joie Versatrax je dobrý model najmä z hľadiska pomeru cena - výkon. Ak tie poľné a lesné cesty sú reálne cesty a nie zásadný offroad, mohol by to ustáť. Od tejto voľby ťa neodhováram. Možno len dobré si uvedomiť, že to nebude ten najterénnejší, najpevnejší model. Skôr je to mestský kočík s nejakou kapacitou nerovností (vďaka kolesám). Ale celkovo je tam problém, že požaduješ skôr kombinovaný model lacnejší, do terénu, ale pritom ľahký aj na tvoju samostatnú manipuláciu do MHD, čo je dosť náročné skĺbiť, žiaľ.

Joie Versatrax

Trošku inou možnosťou by bolo niečo 2v1 typu Diono Quantum. Ide tiež nie o vyslovene terénny kočík, ale čo to dáte. Je to aj lacná možnosť, aj vhodná pre malé dieťa vo fusaku a teda neskôr vymeniteľná za niečo neotočné, ľahšie, schopnejšie (okolo roka a pol dieťatka).

Diono Quantum

Ďalšou by bol cca 550 eurový ABC Design Salsa 4 (dvojkombi).

ABC Design Salsa 4

Aak by si bola ozaj schopná upustiť z tej otočnosti, podstatne lepšie v terénnej aj váhovej kategórii by bol na tom Casualplay LOOPi Allroad.

Casualplay LOOPi Allroad

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli