Dvojkombinácia do 400€, nie ťažký, mesto+mierny terén, kompatibilita so Cybex Aton 5 autosedačkou

Zodpovedané
18. sep 2020

Dobrý deň,

mohli by ste mi, prosím, odporučiť vhodný kočík 2v1 do cca 400€? Mal by byť ľahko skladateľný, nie príliš ťažký, s kolesami vhodnými do mesta, ale aj do mierneho terénu.

Autosedačku plánujeme kúpiť Cybex Aton 5, takže by som potrebovala, aby s ňou kočík bol kompatibilný.

Ďakujem Vám za odpoveď

Ahoj,

máš veľmi nízky cenový strop, čo je v poriadku. Treba potom rátať s kompromismi.

Ja osobne by som vyberala asi najskôr Espiro Only a je kompatibilný s Maxi-Cosi a Cybex autosedačkami. Nafukovacie kolesá určite s nerovnosťami pomôžu. Je to menší kočík, tak aj váha a skladnosť je na kombináciu dobrá, za mňa toto bude asi ono. Adaptéry budeš musieť doobjednať osobitne (okolo 20 eur).

Espiro Only 2020

Ak by terén nebol prioritou, pozrela by som aj na Baby Design Smooth (tam sú adaptéry súčasťou balenia).

Baby Design Smooth

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli