Dvojkombinácia do mesta i prírody, pre vyššieho otecka a zimné bábätko, 550-700 eur

Zodpovedané
25. sep 2020

Dobrý deň,

rada by som sa poradila ohľadne výberu kočíka. Máme záujem o dvojkombináciu pre februárové dievčatko. Manžel je vyšší, má 190 cm. Bývame v meste, ale kočík by mal zvládnuť i časté prechádzky po lese. Rátame aj s častými výletmi autom, takže váhovo primeraný a skladný. Cenovo sa pohybujeme v rozpätí od 550 do 700 eur.

Poprosila by som moc o radu, ktorý kočík by ste nám odporučili.

Vopred ďakujem.

Ahoj,

ja by som asi pozerala do mesta skôr niečo ľahšie - ale ak plánujete aj les, tak s absolútnou skladnosťou by som tak úplne asi nerátala.

Na um mi prišiel Easywalker Harvey2, ktorý by som si zaobstarala vo verzii s all-terrain kolesami (a vďaka výškovým adaptérom bude ok aj pre vyššieho manžela, myslím si).

Easywalker Harvey2

Mne príde, aj na občasné lesy, vhodný aj odpružený ABC Design Salsa. Na mesto sú predsa len vhodnejšie tie penové kolesá. Je to kočík vyšší, takže tiež si myslím, že vyhovie.

ABC Design Salsa 4

V pekných akciách býva aktuálne aj Teutonia Trio, čo už je robustnejší kočík, ale na používanie, čo popisuješ, je možno lepšie mať taký. Do bežného kufra ho podľa mňa určite zmestíte a poslúži vám dobre.

Teutonia Trio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli