Dvojkombinácia, ľahko skladná do auta, pekný dizajn, nerovné cesty, nízka maminka

Zodpovedané
20. jan 2021

Ahoj Eli,

prosim Ta, vedela by si mi poradit pri vybere dvojkombinacie, ktora by bola lahko skladatelna do auta, mala pekny dizajn, na nerovnejsi teren? Som nizsia - 164 cm.

Baby Jogger City Premier bohuzial dvojkombinaciu uz nepredavaju a vraj uz ju ani nebudu, skoda, kupila by som ten.

Velmi sa mi pacila tvoja testovana novinka Easywalker Rudey, ale ako si pisala v recenzii rucka je vysoko nie pre nizke mamicky ako ja, a plus je taky tazkopadnejsi v manevrovani. Toto ma od neho odradilo. Inak dizajn krasny a ta zelena farba, ta je nadherna. Ma aj skvele skladanie a na nete ma dobre ceny.

Pozerala som aj na Easywalker Harvey2 all terrein, ale u neho ma najviac odradilo to skladanie so sportovou castou a po zlozeni ma nie male rozmery.

Paci sa mi aj Casual Play Loopi all terrain, ale tam ma odradza az moc jednoduchy dizajn.

Joie Versatrax - ma velmi pekny dizajn ,ale sportiak ma kratku striesku je dost otvoreny a ja ho zacnem vyuzivat na zimu . Toto ma od neho odradza.

Paci sa mi z obrazkov aj novy (hoci je polsky) Anex l/type, avsak neni o nom moc recenzii. Neviem ci to je cisto mestsky kocik alebo prejde aj nejake nerovne povrchy a neroztrase sa... Vies o nom viac info?

Mas este nejake tipy, ktore by boli na zvazenie?

Velka vdaka,
prajem pekny den.

Ahoj,

Baby Jogger City Premier som síce videla na e-kociky, ale aj keby rovno bol všade a ty si ho chcela, je to väčší kočík.

Baby Jogger City Premier

Podobne ako Easywalker Rudey má rukoväť skôr vyššie ako nižšie a tak ho nejako naháňať asi ani nedáva veľký zmysel.

Easywalker Rudey

Ostatné si si v podstate sama vylúčila, tak k nim až tak nebudem hovoriť a prejdem rovno k Anex. Výškovo je pre teba vhodný. Je to malý, nízky kočík. Niekto vyšší by povedal “ako pre bábiky”. Problém s nerovnejším terénom tu ale bude ako fakt, že má maličké predné kolesá.

Anex e/type

Je to vlastne taký lacnejší Joolz Hub. Ten by aj čosi prešiel. Má kolesá širšie (aj keď určite to nie je terénny kočík), ale tu by som s tým moc nepočítala. Takže za mňa nie. Ako malý mestský kočík ok na začiatok hlavne (pre menšie sedadlo). Ale ako kočík aj na nerovnosti, skôr nie.

Joolz Hub+

Skôr by som sa potom naozaj radšej zmierila s trochu väčším (nijakým extrémnym) zloženým rozmerom Easywalker Harvey2.

Easywalker Harvey2

Okrem neho pozri Mutsy Nio.

Mutsy Nio

Prípadne by som odporučila aj Gesslein FX4 Life. Celkovo nerátaj, že kočík aj na horší terén resp. zásadnejšie nerovnosti bude úplne malý. Nemôže byť, “neprežil by to”. A toto sú podľa mňa schodné a kvalitnejšie možnosti.

Gesslein FX4 Life

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli