Dvojkombinácia: Mutsy Nio alebo Moon Style?

Zodpovedané
27. sep 2019

Ahoj Eli,

Nevim sa rozhodnúť medzi kombinovanými kočíkomi Mutsy Nio a Moon Style (pre januárové bábätko). Čo odporúčaš, prípadné pre a proti?

Ďakujem,
Jana

Ahoj,

jedná sa o typovo podobné kočíky, to je pravda. Mestské, no s fajn kolesami, odpružením (celkom slušným, na typ), fajn dizajnom. Dokonca aj nevýhodu - o čosi menší sedák - majú podobnú. Ja osobne by som sa tu rozhodovala najmä pocitom z dizajnu - ktorý je ti bližší? Ktorý ťa dizajnovo zaujal viac?

Plus prípadné plusy.
Mutsy Nio má za mňa priestrannejší - hlbší košík, prepracovanejšie materiály, veľmi veľmi príjemné jazdné vlastnosti a dlhú chrbtovú opierku na sedacej časti. Moon Style má priestrannejšiu, vysoko umiestnenú vaničku s dlhšou strieškou a extra hrubým matracom (čo je v prvých mesiacoch na nezaplatenie, ale zasa neskôr ti to už aj tak nezaváži), košík uzatvárateľný, opierku nôh na sedadle dlhšiu.

Mutsy Nio

Moon Style

Keď si ich takto staviam vedľa seba, mňa osobne ťahá viac k Moon-u - ale pocit z vynikajúcej jazdy u Mutsy je jednoznačne veľmi silný faktor za Mutsy.

Ideálne by bolo si ich naživo, aj s niečím naloženým, vyskúšať - ale neviem, či máš možnosť. Ak nevadí väčšie zloženie u Mutsy, určite je to silný kandidát. No a ak je nižšia váha a skladnosť prioritou, tak Moon.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli