Dvojkombinácia so zameraním na športový kočík - ABC Design/Moon/Anex - alebo Britax, Easywalker, Concord?

Zodpovedané
13. máj 2020

Pozdravujem Vas,

chcela by som Vas poprosit o pomoc pri vybere kombinovaneho kocika pre augustove babatko. V podstate mi az tak nezalezi na vanicke, skor by som chcela zamerat na sportovu cast kocika. Respektive som otvorena aj poskladaniu z inych znaciek, no tu uz sa stracam :(((

Byvame v meste, a cez vikendy chodime za rodicmi na dedinu. Takze, chcela by som vacsie kolieska, dobre odpruzenie a aby zvladol aj trosku horsi teren 🙂 S manzelom sme obaja vysokej postavy - a rata sa teda polohovatelna rucka. A tiez by som bola rada za uplny lah chrbtovej opierky. Autosedacku som si vyhliadla Cybex Aton 5.

Pozerala som zo zaciatku na: ABC Design Salsa 4 Air, Moon Style a mozno aj Anex l/type. Potom po precitani niekolkych Vasich odporucani by som mozno zvazila uplne ine typy, ako Britax Smile III, Jane Kawai, Easywalker Harvey2 alebo Concord Wanderer. Cenovy strop mam 800-900eur.

Dakujem velmi krasneee za pomoc 🙂

Ahoj,

ak si prosíš úplný ľah, teda nekorýtkové sedenie, tak Harvey2 asi vylúčim. Aj keď mimo toho sa mi zdá byť dostatočne vhodný.

Easywalker Harvey2

Tvoju prvú uvedenú voľbu Salsa 4 Air schvaľujem. Je vhodná ako pre vyšších rodičov, tak aj na dedinu - len by som zvážila aj klasickú Salsu. Je ľahšia a vhodnejšia na cestovanie a čo to prejde aj tá.

ABC Design Salsa 4 Air

ABC Design Salsa 4

Moon Style je predovšetkým mestský, menej odpružený, ale postačí na mesto, ak ste pre super skladnosť ochotní oželieť mäkkosť jazdy - za mňa je veľmi fajn.

Moon Style

Takisto Jané Kawai - super kočík, pre mňa jeden z top kandidátov takého všestranného používania, môže byť. Ak sa páči dizajn, odporúčam.

Jané Kawai

Britax Smile III a Concord Wanderer asi vylúčim, prídu mi veľké na časté vozenie.

Britax Smile III

Concord Wanderer

Vidím ale, že dobre premýšľate, a verím, že si už len vyberte srdcom. Sú to pekné výbery a dobre uvažujete. Ak sa nejaký páči viac, všetko to budú vhodné voľby. Ja ako 176 cm osoba by som vybrala asi Jané, alebo potom Salsu. A mne osobne nevadí ani tvrdší podvozok Moon-u, u mňa má kompaktnosť prednosť.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli