EasyGo Optimo - aký je?

Zodpovedané
14. mar 2019

Ahoj!

Zaujímal by ma tvoj názor na kočík EasyGo Optimo. Čítam naň rôzne recenzie. Pri skúšaní ma oslovila jeho cena, váha, skladnosť a takisto sa mi pozdáva športová časť. Rada by som poznala tvoje hodnotenie.

Ďakujem

Ahoj,

podľa mňa EasyGo Optimo je kočík optimálnej váhy do mesta. Oceňujem aj veľmi atraktívnu obstarávaciu cenu. Preto si myslím, že aj keď je to “Poliak”, je to stále kočík veľmi vhodný pre menej náročné maminy do mesta, ktoré nechcú tlačiť veľké “tanky”. Ak máš obmedzený rozpočet ale stále chceš niečo nepríliš ťažké a relatívne moderné, podľa mňa to je dobrá voľba, minimálne na začiatok. Neskôr, keď už bude dieťatko veľké a budeš chcieť niečo super ľahké no priestranné, si môžeš zaobstarať dobrý neotočný športiak alebo golfky - bez toho, aby to bolo ľúto, že si vyhodila kopu peňazí za kombináciu.

Z negatív podčiarknem v prvom rade kolesá, ktoré sú penové a veľmi mestské, teda na nenáročné povrchy a prechádzky. Určite nečakaj hojdavú mäkkú jazdu - je to tvrdší kočík, pre čo mu mnohé mamičky kolesá menia za voliteľné nafukovacie (aj keď je potom o čosi ťažší). Druhá výtka by išla skladaniu. Zložený Optimo nie je úplne malý a zaberie nejaké to miesto v kufri. Tretím mínusom by som nazvala sedadlo, ktoré by mohlo byť aj väčšie. Vydrží tak do dvoch rokov, drobnejším aj dlhšie, ale teda určite nie je z tých priestranných.

EasyGo Optimo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli