Easywalker Buggy XS - aká je reálna nosnosť tohto športového kočíka?

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj Eli,

chcem si ujasniť nosnosť športového kočíka Easywalker Buggy XS. V popise na Kočíkopédii je nosnosť sedadlá uvedená ako 20 kg, ale na ich oficiálnej stránke je maximálna váha dieťaťa uvedená len 15 kg. Sú tvoje informácie overené?

Ďakujem.

Ahoj,

k nosnosti športového kočíka Easywalker Buggy XS - je udávaná rôzne pre rôzne krajiny. Predpokladám, že to má súvis s reguláciami a inými potrebami v tom ktorom štáte.

Ja obvykle beriem do úvahy najvyššiu, čo nájdem, a v tomto prípade je pre viaceré krajiny udávané 20 kg, zatiaľ čo pre nás a ďalšie európske štáty nájdeš aj 15 kg nosnosť. Celkovo by ale výrobca niekde neuviedol 20 kg, ak by toľko kočík reálne neuniesol.

Všeobecne však platí, že trojročné dieťa váži okolo 15 kg a kočík ho jednoznačne unesie - a ak to nebudeš preháňať, každý bežný kočík unesie aj viac.

Easywalker Buggy XS

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli