Easywalker Harvey, Bugaboo Fox alebo Britax Seed Papilio - aký kombinovaný kočík vybrať? Všetky majú dobré recenzie...

Zodpovedané
20. apr 2020

Ahoj,

chcem sa spýtať, ktorý z týchto kočíkov by bol naj? Nemám nejaké parametre, podľa ktorých by som kočík vyberala. Chcem ho klasicky do mesta. Najviac som priklonená k Seed, len ma odrádza tá kratšia strieška. Dieťatko sa narodí v novembri, čiže veľkosť vaničky nezohráva rolu - pravdepodobne na jar/leto bude aj tak už v športovej časti. Na všetky 3 kočíky sú super recenzie, tak sa neviem rozhodnúť. 🙂

Ahoj,

Easywalker Harvey2, Bugaboo Fox i Seed Papilio sú tri veľmi dobré kočíky kvalitných značiek, takže si jednoznačne na dobrej ceste. Ja by som asi vyberala najmä na základe priorít, ktoré skúsim pre každý zhrnúť.

Harvey2 je v základe najlacnejší, čo je určite veľká výhoda. Okrem toho je tam super odpruženie, nízka váha a celkovo pekný pomer ceny a výkonu. Dizajn super, vanička priemernej veľkosti, sedák ok tiež (nie je veľký, ale ani malý).

Bugaboo Fox je jeden skvelý kočík, ale aj dosť drahý. Veľmi sa oplatí čo sa týka aj dizajnu, aj funkčnosti, aj neskoršej predajnosti. Ak ti ho rozpočet dovolí, je to jednoznačne dobrá investícia a ja ti ho môžem len odporučiť. Nevýhodou by mohla byť okrem ceny maximálne tak ešte horšia - nie najmenšia skladnosť.

Na druhú stranu, Seed Papilio je kočík veľmi špecifického dizajnu, tak pre fajnšmekrov. A ak by odlíšenie a extrémna stabilita zavážili najviac (plus to ploché skladanie je super), tak za mňa naozaj vynikajúci, úžasný model. Čo sa striešky týka, áno je kratšia. Je ale bližšie k sedáku. To znamená, že tieni dobre, plus pridať na ňu nejaké tienenie, clonu je najmenší problém, ak by si s ňou predsa len problém mala. Nám neprekážala, naopak mi dosť sedelo že bola taká kompaktné, keďže sme ju aj tak mali časti stiahnutú lebo druhý syn za každého počasia (ak nespal) trval na výhľade.

Takže je to dosť o tom, čo požaduješ. Ja by som z všeobecného pohľadu odporučila, asi Foxa, je to fakt jeden z naj kočíkov čo sú, ak teda nemáte mini pidi kufor. Ak si na špecialitky a skvelú kvaitu, Seed. A ak zaváži aj cena, Harvey.

Easywalker Harvey2

Bugaboo Fox

Seed Papilio

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli