Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Easywalker Mosey, oplatí sa?

Zodpovedané
27. nov 2018

Ahoj. Koncom marca cakame prve babatko, tak uz pozeram po nejakom kociku. Aky je Easywalker Mosey? Oplati sa ho kupit? Este rozmyslame nad Cybex Balios S, Cybex Balios M, Cybex Iris M-Air, Jane Muum... Nechcem aby sa mi rozhrkal po par mesiacoch. Na Mosey som nenasla moc recenzii, ale sa mi pozdava tak najviac 🤔

Ahoj!

Easywalker Mosey+ je dizajnovo veľmi špecifický kočík, ktorý sa nie každému na prvý pohľad pozdáva, no skrýva ozaj veľa praktických funkcií. Je pomerne kompaktný, no veľké kolesá a otočný sedák s ozaj vysokou opierkou mu umožňujú vydržať veľa kilometrov, a to v rôznych terénoch. Pravdupovediac, jeden z mála kočíkov, ktoré by som ešte chcela riadne poskúšať bližšie 🙂 Takže ti ho môžem odporučiť - maminy, ktoré dizajn neodradí a idú do neho majú samé pozitívne skúsenosti. Za mňa sa určite oplatí.

Všetks ostatné menované - Cybex Balios S, Cybex Balios M, Cybex Iris M-Air, Jané Muum - sú dobré, všestranné kočíky patriace do kategórie mid-size, teda ani extrémne malých, ale pritom dostatočne kompaktných. Chybu neurobíš ani pri jednom - najmä, ak vyberáš kočík predovšetkým do mesta. Vybrať si tam v podstate stačí podľa tvojich vlastných kritérií na dizajn, cenu, veľkosť a odpruženie kolies či (ne)korýtkové sedenie.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.