Espiro Only - názor na kombinovaný kočík + dedinské použitie. Nebude prinízky?

Zodpovedané
1. feb 2021

Ahoj Eli,

chcela by som pocut tvoj nazor na kociar Espiro Only - po dlhom googleni a citani recenzii sa stal mojim favoritom. Som prvorodicka, byvajuca na dedine a dietatko sa narodi v aprili. Co sa tyka nasich ciest, nepotrebujem terenak. Nie som si ale ista ci kocik neposobi tak "detsky" kvoli jeho vyske, hlavne ked je napojena vanicka. Ale velke mohutne kociare sa mi tiez nepacia. Moja vyska je 165 cm, manzel ma 175 cm.

Pripadne mi porad nieco ine. Pozerala som si aj model Roan Bass Next.

Dakujem

Ahoj,

za mňa ani ty, ani muž nie ste nejakí vysokí, takže Espiro Only, čo sa jeho výšky týka, absolútne nevidím ako problém. Nie je to najvyšší kočík, ale ja sama mám 176 cm a nemám pocit, že by som si ho kvôli tomu nekúpila. Možno nejaký 2 m tatino by mohol mať s jeho výškou problém, ale ak rodič (neprivysoký) potrebuješ skôr dostupnejší, nijak extra terénny kočík a nechce nič mohutné. Za mňa jedna z prvých volieb.

Espiro Only 2020

Naopak, Roan Bass Next ako o 2 kg ťažší, mohutný kočík bude skôr negatívom, ak niečo robustné vyslovene nehľadáš. Najmä so zloženým kočíkom plus slabšou športovou časťou to budeš cítiť.

Roan Bass Next

Vždy to treba brať, že pozeráš na lacnejší kočík, takže Espiro najluxusnejší v každučkej funkcii samozrejme nebude - ale ako menší, praktický, skladnejší, ľahší kombinovaný kočík ešte aj s nafukovačkami bude za tú cenu fajn.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli