Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Farebný športiak: ľahší, s ľahkou manipuláciou, nastaviteľnou rukoväťou, polohovateľnou podnožkou, priestranný pre 15mes.

Zodpovedané
28. sep 2020

Dobry den,

prosim poradte mi sportovy kocik na aktualne 15mes dieta, ktoreho hlavnym kriteriom je lahka manevrovatelnost. Dalej by som chcela nizsiu vahu kocika, nastavitelnu rucku a moznost opierky noh vyklopit ju rovnobezne s podsedakom (aby nemuseli byt nohy len zvesene).

Doteraz som mala Jasmine, perfektny kocik, zial nam uz maly. Joie Mytrax sa vobec nedal manevrovat, cize tu znacku nebudem vyhladavat. Kriteria - dostatocne velky priestor pre dieta a farebny kocik (nechcem ciernu,sedu ani hnedu).

Dakujem

Ahoj!

Páči sa mi požiadavka farebnosti - sama to preferujem, stimuluje to dieťatko a aj to dobre vyzerá, leb teda neviem, či máš na mysli jednu, ne-šedivú farbu, alebo farebný v zmysle veľa farieb, vzory a tak podobne. Za mňa prvý taký s farbami, aj keď teda ladený vždy do jednej + mne sa veľmi dobre ovládal, by bol Oyster Zero (mala som ho v zelenej). Z trošku iného, dynamickejšieho a športovejšieho súdka, by som odporučila TFK Dot 2, a ten oženieš aj vo farbe (zelenej). A krásne farebné sú aj športiaky, otočné aj neotočné, od značky Mamas&Papas.

Možnosťou, ak by si chcela niečo robustnejšie, terénnejšie, je aj niečo s meniteľnými strieškami - ako Britax B-Motion Plus. Tam by som ale ovládateĽnosť vopred odskúšala, niektorým absolútne vyhovuje, mne až tak tento model nesedí (ja by som radšej trojkolesový 3 Plus). Aj Petite&Mars Street+, kľudne aj s nafukovacími kolesami Air, je dobrou možnosťou (a príde mi jazdne trochu lepší). A ten ponka aj rôzne ozaj vzorované striešky či limitku Heritage Folk.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.