Fusak do Bugaboo Fox vaničky + športiaku, drobnejšie dieťatko

Zodpovedané
23. nov 2020

Ahoj Eli,

Už som ti raz písala ohľad fusaku do Bugaboo Fox vaničky. Mam ten Lodger do autosedačky (verzia waffle - nie je ovečkový), ale pripadá mi skôr na teplejšiu jeseň. Tento rok je tu tiež zatiaľ chladnejšie ako iné roky.

Rada by som teda kúpila kvalitný fusak, ktorý ale využijem aj do športiaku. Malý má 2 mesiace, no je drobnejší.

Uvažujem nad týmito možnosťami:
1. Originál BGB fusak - ale je L-kový a neviem, či bude dobre sedieť aj v športiaku
2. Elodie Details (konkrétne Aviator Black)
3. Leokid... natrafila som náhodne na túto asi ruskú značku, výzorovo sa mi páči, len neviem, ako je to s kvalitou
4. Lodger nie, lebo tam píše, že je až od 6 mesiacov
5. Cottonmoose - tiež nepoznám, či sú kvalitné a teplé

Ďakujem a pekný večer

Ahoj,

ja osobne som Lodger Bunker používala aj do vaničky, takže tie orientačné vekové ohraničenia by som až tak neriešila. Takisto Lkový sed - ten je naopak do sedačiek športových častí ideálny, lebo sa tak nešmýka. Keďže fusak je záležitosť mäkká, je to úplne ok aj vo vaničke.

Ak Bunker nechceš, je to ok, ale platí to aj o Bugaboo fusaku. Bude to ok. Vždy rátaj s tým, že fusak, čo má vydržať aj pre väčšie dieťa, bude pre menšie dieťa samozrejme trošku väčší. A ak má ísť aj do športovej časti, bude vo vaničke trochu oversize. Stále si pri tom pamätaj, že aj do vaničky ho “narveš”, je to ok. Veď sa vie aj preložiť, plus je to vo vaničke len na pár mesiacov, občas dokonca už iba týždňov.

Bugaboo fusak, za mňa jasné, prečo nie. Samozrejme záleží ktorý, ale z tých novších a určených na zimu je to podľa mňa úplne super voľba. A aj ti bude pekne sedieť. Elodie je štýlovka, teplá a pekná, prečo nie?

Vyníma sa super v každom kočíku a aj keď teda L sed nemá je fajn. Zaistiť sa dá o operadlo (aj keď u otočného to bude ťažšie, ale vždy si vieš pomôcť aj šnúrkou prevlečenou cez otvory popruhov).

Leokid značku ani fusaky nepoznám, takže tam asi pogoogli čo hovoria mamičky, ak teda niekde niečo vôbec hovoria. Z pohľadu neskoršieho predaja to asi bude horšie, tam sa vždy skôr oplatí známejšia značka, po ktorej aj iné maminy často túžia. Ale ak toto neriešiš, ako, ono poslúži každý fusak. Ak je teplejší a ešte doň dieťatko dobre oblečieš.

Každopádne ja som nedogooglila nič a ani skúsenosť nemám, tak úplne odporučiť neviem. Cottonmoose (btw tak aj ako Elodie a tak podobne, všetky rovnako ako Lodger sú od 6 mesiacov tak oficiálnejšie, ale sadne aj menším) je veľmi podobný ED fusakom, taký nafučaný, pekný fusak.

Všetko je to jedna, dobrá a štýlová, ako aj funkčne ok teplá kategória. Vyberaj asi najmä podľa vkusu, ono sadnú naj sadne Lkový sed do korýtka. Ak už budeš mať aj klasiku a zaistíš v sedadle, fungovať to bude.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli