Fusak do športovej časti Britax Go Big2 - merino fusak od Emitexu sa mi šmýka. Aký (pre väčšie dieťa) bude vhodný?

Zodpovedané
8. jan 2021

Ahoj,

prosim o radu. Aktualne mam merino fusak od Emitexu ale nevyhovuje mi, neda sa uchytit a smyka sa dole. Chcela by som uz fusak pre vacsie dieta, a zaroven aby sa dal dobre uchytit na kocik Britax Go Big.

Dakujem vopred za radu.

Ahoj,

poradím ti moderné obľúbené Lodger fusaky - buď Bunker, alebo teplejší Explorer. Ja som ich mala od bábätka až po veľké dieťa a dobre sedeli vďaka Lkovému sedu. Budú sedieť ako do korýtka, tak aj do nekorýtka, teda aj do tvojho kočíka. Zaistiť sa inak fusak, aj ten čo máš, ešte extra dá šnúrkou prevlečenou cez diery na pásy, len teda

Iné dobré fusaky by potom ešte zahŕňali Bugaboo značku. Tiež majú Lkový sed. Potom také, kde sa dajú prevliecť cez opierku, aj keď to akurát aplikovateľné na Britax Go Big až tak nebude (každopádne to sú napr. ED fusaky, a bežne ich v GoBig vídam).

Britax Go Big

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli