Fusak pre ročného synčeka do kočíka Kinderkraft Grande (v bordovej farbe) - aby to spolu ladilo

Zodpovedané
18. sep 2020

Dobrý deň,

asi pred dvoma dňami som si kúpila pre chlapčeka (má rok) kočík Kinderkraft Grande v bordovej farbe. No pomaly sa nám blíži zima a ja chcem byť pripravená, takže sa obzerám po novom fusaku, ktorý by mi pasoval do tohto kočíka. A chcela by som aj aby farebne ladil.

Vedeli by ste mi prosím pomôcť s výberom?
Ďakujem

Ahoj,

odtiene červenej, ružovej a aj bordovej bude asi veľmi ťažké trafiť. Ja osobne by som preto asi skôr ladila fusak do čiernej. Určite ti tam sadne vhodnejšie a presnejšie, alebo potom nejaký bláznivý farebný/vzorovaný, kde by nejaký detail bol aj bordový.

Konkrétnejšie by mohol vyniknúť napríklad čierny Zopa Fluffy alebo čierny Cottonmoose (napr. Combi), príp. Bjallra. Z farebnejších by som ja zvážila napríklad Pinkie Snow Flower, bude to krásne vynikať (ale aj čierne či Comb zámné fusaky Pinkie by mohli sadnúť).

A mne osobne by sedelo aj niečo kontrastne neutrálne, ako tento prírodný výpredajový Lodger Bunker - ale to už je možno na teba moc 😉

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli