Golfky/skladný športiak pre 2r. dieťa na príležitostné kočíkovanie. Easywalker, Peg-Pérego, GB?

Zodpovedané
26. feb 2020

Dobrý deň,

potrebujem poradiť. Nejaké golfky - aj bazarové, pretože kočíkujeme maximálne raz do týždňa. Niečo pre dvojročné dieťa, ale ľahké aj do auta. Dobré ponuky som našla pri Easywalker Buggy Mini, Peg-Pérego Si, GB Qbit+ All-Terrain... Aby bolo aj pre vyššie dieťa.

Ďakujem

Ahoj,

Easywalker Mini Buggy, Peg-Pérego Sì i GB Qbit+ sú všetko veľmi pekné výbery a vhodné možnosti. Pre kočíkovanie len občasné, ako uvádzaš, by som ja osobne dávala dôraz na čo najmenšiu skladnosť. Preto mi Sì príde ako prvý na vylúčenie - super kočík, ale čo sa zloženia týka. Je z nich takpovediac najväčší - najdlhší (aj keď nie zasa veľký). Veľmi podobne je to u easywalker-u - ako golfky sú pomerne dlhé po zložení, aj keď teda o trochu užší ako PP. Ak ale golfy, môže byť - alebo pozri (nový nie je drahý) Koelstra Simba T4.

GB mi preto príde ako najvhodnejší výber - a preto ho aj odporučím. Na to, čo to je, je veľmi vydarený a aj v zahraničí veľmi obľúbený.

Easywalker Mini Buggy

Peg-Pérego Sì

GB Qbit+ All-Terrain

Koelstra Simba T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli