Golfový kočík aj na spanie do 150 eur - nový, nie hrkálkový

Zodpovedané
9. jan 2020

Ahoj Eli,

mám 1,5r syna, má 12kg a nosí veľkosť 92. Mali sme Cybex Balios S, ktorý mi vyhovoval, keď bol syn mladší, lebo bol spratný a hlavne otočný. Pre zimou som ho predala, lebo s fusakom v ňom bolo malému vzhľadom na veľkosť dosť nepohodlne. Vozíme sa teda v Peg-Pérego GT3 (po staršom synovi, super kočík), kde sa fajn zmestí, aj keď je vo fusaku, a vonku pohodlne spí. No skladanie kočíka do auta je iná kapitola ako pri Baliose... preto uvažujem, že si na jar kúpime golfáč, len neviem ktorý.

A to je moja otázka pre teba: aby bol pohodlný aj na ležanie pre väčšie dieťa, nie hrkálkovy (pri 1. synovi som mala Peg-Pérego Pliko Mini, pohodlný, superskladný, ale časom mi tie kolieska začali vadiť), cenovo do 150€ - a chcem nový. Pozerala som Gesslein S1 aj S5; Peg Perego Sì je super,ale nad môj finančný limit.

Ďakujem pekne za odpoveď! 👍

Ahoj,

nájsť dobrý, kvalitný, priestranný a nehrkálkový golfový kočík do 150 eur - fúha, tam bude treba rátať trochu s kompromismi.

Ja osobne by som absolútne šla do Koelstra Simba T4. V tejto typovej a cenovej kategórii ho považujem za najvydarenejší - kvalitou aj priestorom.

Koelstra Simba T4

Ak by si chcela pozerať ešte niečo iné, Inglesina Trip je určite taká lepšia kvalita a tebou spomínaný Gesslein S1 je tiež fajn. Len tam to nie je úplný ľah plus teda ani nôžky nenapolohuješ - čo je na spanie kvázi ok, ale nie ideálne.

Inglesina Trip

Gesslein S1

Ja osobne by som ale jednoznačne šla do Koelstry.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli