Golfový kočík na dovolenku pre 11mesačné dieťa - kvalitný, odolný, pekný

Zodpovedané
4. feb 2020

Ahoj,

chcem sa poradit ohladne nejakeho kvalitneho golfoveho kocika pre jedenastmesacne dievcatko na dovolenku. Podmienkou je skladnost, nizka vaha, co najdlhsia strieska, polohovatelny, pohodlny. Moze byt aj drahsi, ale nieco ozaj kvalitne a co by nam vydrzalo dlhsie. Som z tych, co vyberaju aj podla vzhladu - tak mozno aj nieco pekne smrncovne 🙂

Je ich na trhu asi milion tak som z toho uz zmatena,
Dakujem!! 🙂
Darina

Ahoj,

čo sa pohodlia a kvality týka - a teda skombinovaných s nízkou váhou a skladnosťou, jeden z naj tipov by tu bol Baby Jogger City Mini Zip. Neviem, či ti príde šmrncovný - Baby Jogger kočíky sú skôr funkčného vzhľadu, ale mne osobne pekný, štýlový príde. A teda maminy sú s ním všeobecne veľmi veľmi spokojné. Nie je to vyslovene golfáč, ale v podstate asi aj je🙂

Baby Jogger City Mini Zip

Naopak, štýlovka plus aj ergonomicky spravená by bol aj Joolz Aer - aj keď teda nie do ľahu, ale polohovateľný je a aj kvalitka.

Joolz Aer

A spomeniem ešte Ergobaby Metro či GB Qbit All-City.

Ergobaby Metro

GB Qbit+ All-City

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli