Golfový kočík (nie hrkálka) pre 2r4m syna - Cybex, Maclaren?

Zodpovedané
2. mar 2020

Ahojte.

Potrebovala by som poradiť. Vyberám golfový kočík pre syna a neviem sa rozhodnúť. Syn má 2 roky a 4 mesiace. Chceli by sme golfáč len na také rýchle presuny a výlety. Rozmýšľam nad značkou Cybex, konkrétne golfáč Callisto, Topaz alebo Onyx. Alebo Maclaren. Ktorý by ste mi z týchto odporučili? Hlavne až to nie je taká hrkálka.

Ďakujem.

Ahoj,

pre staršie dieťatko, teda skoro dva a polročného synčeka si myslím, že oceníš najmä priestrannosť. Ak tiež nechceš, aby to bola hrkálka, bude treba skôr väčšie kolesá (a ja odporučím aj spojenú rúčku. No tú má zo spomínaných len novšia línia Maclarenov (tzv. Arc). Nie som si istá, či aj takú investíciu chceš zvážiť.

Cybex Callisto má možno trochu kratšiu chrbtovú opierku na to, čo hľadáš.

Cybex Callisto

Z výberu by som sa však potom presunula buď na Cybex Topaz (priestranný + kolesá), alebo Maclaren Techno XLR (bazárový, čím novší tým lepšie).

Cybex Topaz

Maclaren Techno XLR

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli