Golfový kočík - po zložení do 100cm - pre 2 ročného syna. Nehrkací, ideálne so spojenou rukoväťou

Zodpovedané
10. jún 2020

Ahoj,

vedela by si mi poradiť nejaký pekný golfový kočík, ktorý by som vedela zložiť, a nebol by na dĺžku viac ako 100 cm? Mám combi auto, chcela by som ho zatlačiť dozadu ku sedačkám a občasne používať na nákup, výlety (asfaltové cesty)... Syn už v kočíku nespí, takže nemusí byť úplný ľah, ale polohovanie by mohlo byť (keby náhodou 😀).

Neviem, či existuje taký, aby nemal zdvojené kolieska (aspoň vpredu) a mal spojenú rúčku. To by sa mi najviac páčilo, ale viem od toho upustiť. Hlavne aby bol kvalitný, a aj pekný 🙂

Cenový limit nemám, radšej niečo, čo nebude hrkať. A existujú aj nejaké tašky/vaky? Na kočík do lietadla sme si dokúpili, tak či existuje aj na golfky niečo také.

Ďakujem za odpoveď. Ja už som ti dala snáď milión otázok (a toľko mám aj kočíkov 😂) a ty vždy poradíš najlepšie ❤️

Ahojky,

zlatá si, presne poznám ten pocit 😀

Každopádne, ak chceš golfky (btw prečo nie radšej malý, ultraskladný športiačik), bude dĺžka - ak sa teda kočík skladá na dáždnik, pod 100 cm iba vtedy, ak aj rukoväte budú ozaj nízko. A to neodporúčam, nie je to pohodlné na tlačenie.

Preto ti jednoznačne odporučím tak trochu hybrida - a to Baby Jogger City Mini Zip. Malý, úžasný športový, ale vlastne skôr golfový kočík so špecifickým typom skladania - a k tomu s dobrými, nezdvojenými, aj keď malými kolesami, pohodlným sedením, pohodlným tlačením a malou veľkosťou po zložení. Za mňa spĺňa všetko 100% - možno akurát tašku nie, ale cestovná taška na Zip sa dokúpiť dá.

Baby Jogger City Mini Zip

Aby som ti dala aj inú možnosť (aj keď trochu drahšiu), cestovný Joolz Aer je práve takým športiakom/golfákom, ktorý je naozaj tichý a kvalitný. Cena sa od toho odráža, aj tým, že doplnky sa musia dokupovať - aj keď tu tašku na prenos máš v cene, no opierka na nohy, detské madlo. Ak ich teda vyžaduješ, sú predávané osobitne.

Joolz Aer

A z takej nejakej strednej cenovej triedy by som vybrala GB Qbit+ All-City, GB Pockit+ All-City a možno kuk aj Ergobaby Metro či Cybex Eezy S+.

GB Qbit+ All-City

GB Pockit+ All-City

Ergobaby Metro

Cybex Eezy S+

Držkajte sa 😘

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli