Golfový kočík pre 12kilového synáčika - vyššia nosnosť, priestrannosť, a z bazáru

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahoj,

chceli by sme kupit pre maleho golfovy kociar (kvoli cestovaniu). Vobec sa nevyznam v tych znackach, len tak som si chvilku o tom citala na nete a zistila som, ze vacsina vyrobcov uvadza nosnost golfacov do 15 kil (co by malo byt do 3-4 rokov dietata) a tak som zacala panikarit ze reku halo, nas maly ma 13 mesiacov a 12 kil... kolko bude mat v 3 rokoch si netrufam povedat 😀

A teda, moja otazka je, ci by si mi vedela poradit nejaky konkretny, ktory by zvladol aj vacsiu zataz. Teraz pouzivame sportovy - taky nejaky stary model, ktory sme kupili z bazaru, aj nam celkom vyhovuje - ale do lietadla by sme s nim mali len ostaru. A malemu z neho aj tak uz trcia nohy 😀

Vramci ekologie by sme ho opat radi kupili z bazaru, ale ked nebude ina moznost, tak v pohode kupime aj novy. Ale samozrejme - cim lacnejsie, tym lepsie.

Za vsetky rady dakujem 🙂

Katka

Ahoj,

čo sa golfáčov, najmä bazárových týka, jednoznačnou voľbou by bola značka Maclaren. Na bazári ich nájdeš kopec, vydržia roky a priestrannosťou sú asi neprekonateľné. Len, ako všetky golfky, budú zložené dlhšie.

Ja sama mám u babky záložný Techno XLR. Okrem toho pozri aj Cybex Callisto.
A z nových, dostupných ešte odporučím
Koelstra Simba T4.

Maclaren Techno XLR

Cybex Callisto

Koelstra Simba T4

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli