Golfový kočík pre ročného, s jednoručným skladaním, aj na málinko terénu, priestranný

Zodpovedané
13. júl 2020

Prosim o radu ohladom golfoveho kocika 🙏🏻 Podmienky:

  • rychle zbalenie do auta - take tie, co sa daju jednym hmatom a nezaberu v kufri auta vela miesta
  • vhodny na cestovanie a tiez na vybavovacky v meste
  • kocik, ktory prezije aj kocky v meste, rozbite chodniky pripadne trosku teren tak, aby dieta nebolo vytrasene
  • otocne kolieska - to kvoli tomu terenu
  • kolesa - nie umele, nie nafukovacie
  • polohovanie do lahu
  • predne madlo
  • tak aby nam vydrzal uz aj ked bude syn vacsi (teraz ma 1 rok)

Momentalne mame Joolz Day3 sportiak a ten si aj este ponecham na zimu.
Dakujem 🙏🏻

Ahoj,

vyslovene kočík golfový s oddelenými rúčkami á la golfové palice jednoručne moc neposkladáš a ani na terén vhodný nebude.

Ale mimo toho jednoznačne poradím Cybex Eezy S+2 - to je ultraskladný, jednoručne zložiteľný športiačik s priestorom až do konca kočíkovacieho obdobia, super kolesami aj s nejakým odpružením a aj dobrou nosnosťou či strieškou.

Máš dosť nároky na to, že to mali byť golfky, a preto silno odporučím tento. Iný ti podľa mňa nevyhovie 😉

Cybex Eezy S+²

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli