Hlboký kočík - Bebeto Vulcano, Roan Bloom, Bexa Fresh? Ktorý (vyšší) model vybrať?

Zodpovedané
6. nov 2019

Dobrý večer.

Viete mi prosím poradiť, či skôr odporučiť jeden z týchto kočíkov: Bebeto Vulcano, Roan - nieco ako Bloom, a Bexa Fresh... všetky kočíky by mali byť teoreticky vyššie.

Ďakujem

Ahoj,

Bebetto Vulcano ani Roan Bloom žiaľ v iba hlbokej verzii neponúkajú. Dajú sa zakúpiť len ako dvoj či trojkombinácie. Inak oba fajn, vyššie kočíky, aj keď teda robustnejšie.

Bebetto Vulcano 2017

Roan Bloom

Bexa Fresh je z nich jediný, ktorý zoženieš aj len ako hlboký. Priaznivá cena, fajn dizajn, a potreba len hlbokej vaničky sú tým pádom splnené a nie je veľmi o čom - ja by som do neho v kľud e šla, aj keď teda rátaj, ako so všetkými menovanými, so skôr vyššou váhou a menšou skladnosťou. Pri vaničkovej časti to však až také podstatné nie je a športiak si predsa potom zaobstaráte už podľa svojich potrieb a predstáv.

Bexa Fresh

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli