Hlboký kočík + kompatibilná autosedačka, nízka mamička + vynášanie na 1.p. (ľahší) do 300-500e

Zodpovedané
29. jan 2021

Dobrý deň,

čakám svoje prvé bábätko a v kočíkoch sa vôbec nevyznám. Ďalšie dieťa neplánujeme už, takže do kočíka sa nechystám veľmi investovať. Kedže športový kočík plánujem kúpiť samostatný, nechcem trojkombináciu. Potrebujem len hlboký kočík s vaničkou a vajíčkom. Ako hovorím, nevyznám sa v nich a je pre mňa zložité riešiť hlboký kočík a aké vajíčko k tomu, aby sa to dalo skombinovať. Mám 160 cm a potrebujem ho vyniesť na prvé poschodie, takže by som chcela niečo ľahšie do tých 300 maximum do 500 eur.

Za radu vopred ďakujem

Ahoj,

jedna vec je problematická - málo kočíkov (okrem tých nespratných retro, prípadne nejakých veľkých poľských) je dostupných ako čisto hlbokých. Tie ľahšie, praktickejšie modely sú skôr zriedkavejšie a/alebo drahšie, prípadne ich cenu potom navýši autosedačka. Nepíšeš totiž, akú by si chcela, ale samozrejme tie lepšie bezpečné značky niečo stoja, ale teda - stojí to za to.

Prvým takým, čo si takto dokážeš vyskladať a je vhodný ako z hľadiska nižšej postavy, tak aj váhovo Cam Dinamico Up.

Cam Dinamico Up

Vieš ho vyskladať ako podvozok + hkboká korba Coccola + prípdná autosedačka - vajíčko. Iné značky vajíčok ale žiaľ pripojiť nevieš. T by bol asi ten hlavný mínus. Inak ti, myslím si, na ten začiatok vyhovie.

Druhou možnosťou pre nižšiu maminku bude Mutsy Evo.

Mutsy Evo

Ja by som vyberala z týchto aj pre nedostatok možností na trhu. Neuvádzaš každopádne až tak veľa parametrov, tak snáď som pomohla!

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli