HyBrid Ezyfold - ľahký športový kočík. Názor? A porovnanie so Cybex Eezy S+2?

Zodpovedané
13. júl 2020

Ahoj,

poprosím Ťa o názor na športový kočík HyBrid Ezyfold od BabyStyle. Hľadám ľahký skladný kočík a som takmer rozhodnutá pre Cybex Eezy S Plus 2, ale zaujal ma aj tento. Dajú sa tieto dva kočíky vôbec porovnať? Ktorý je kvalitnejší, prepracovanejši? Trvácnejši?...

Dakujem opäť za odpoveď 😉

Ahoj,

za mňa je Cybex Eezy S+2 aktuálne naozaj jednou z naj volieb - aj kvôli kolesám, strieške, pohodlnej jazde a priestoru pre dieťa.

Cybex Eezy S+²

HyBrid Ezy Fold mi príde pekný a relatívne šikovný, ale nie je to rovnaká liga (aspoň v mojich očiach). Preto ti určite odporučím ostať pri pôvodnej voľbe. Z praktického hľadiska a manipulovateľnosti je jednoznačne lepší, odolnejší, prepracovanejší - veď je to už druhá generácia tohto modelu, čo znamená ešte vylepšenia. Ezy Fold je novinka, kde ešte chyby vychytané nie sú a nie ej ešte ani optimalizovaný časom používania a feedbackom mamičiek. Nehovoriac o tom, že tie menšie kolesá jednoducho pri jazde pocítiš.

Babystyle Hybrid Ezy Fold

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli