Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Isofix na autosedačku k Bebetto Torino Si - neexistuje?

Zodpovedané
1. máj 2019

Zdravim.

V obchode s kocikmi mi Bebetto Torino Si ( dvojkombinacia) ponukli vajicko za 69€. S cenou som bola spokojná, az kym som sa nespytala na isofix - vraj vajicko z Bebetto Torino sa neda nakliknut na isofix. Teda mi ponukli vajicko Cybex aj s isofixom + adaptery.

Rada by som vedela, ci je ozaj mozne, ze vajicko z Bebetto Torino Si 2019 sa neda pouzit s isofixom, alebo mi len predavačka dala zle info?
Dakujem

Ahoj!

Bebetto Torino vo farebnom prevedení Si môžeš spárovať s množstvom autosedačiek, keďže adaptéry sú v ponuke s univerzálnym uchytením typu Maxi-Cosi.

Ponúknutá, farebne zladená bola najpravdepodobnejšie Bobostello Mars, lacnejší poľský kúsok - a daj pozor, nie je ani priamo od Bebetta, ale od ich dodávateľa autosedačiek Bobostello v sediacich farbách. Je pravda, že k tejto sedačke zatiaľ nie je dostupná isofixová základňa - montuje sa do auta pásom. Okrem toho by som rada zdôraznila, že sa ani zďaleka nejedná o tak priestrannú, pohodlnú no hlavne kvalitnú autosedačku, ako sú tie od lepších, ADAC dobre hodnotených značiek. Preto, aj keby k nej rovno isofix bol (čo nie je), ja ti ju proste neodporúčam. Omnoho lepšou voľbou je buď nová Maxi-Cosi, Cybex, Kiddy a pod., alebo kľudne aj bazárové kúsky - skutočne v tomto, najmä pri tak malom bábätku, vsaď radšej na overenú kvalitu a bezpečnosť.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.