Je ABC Design Viper dobrá voľba?

Zodpovedané
30. jan 2019

Ahoj,

rada by som ťa poprosila o radu pri výbere kočíka. Pri prvom dieťatku sme mali Britax B-Motion + vaničku, ale mal svoje muchy, ktoré mi prekážali 🙂 Moje požiadavky su nasledovné:

  • veľké kolesá vhodné do terénu (nafukovacie resp. gélové)
  • vhodný aj pre vysokú postavu
  • aby sa športová časť dala dať do úplného ľahu (nie korýtkove sedenie)
  • športová časť vhodna aj pre staršie dieťa (2 roky a viac)

Zatial som vybrala ABC Design Viper. Je to podľa teba dobrá voľba? Prípadne iný tip?

Ďakujem

Ahoj,

podľa mňa je nový typ ABC Design Viper dobrým vyvážením ceny a výkonu. Povedala by som, že tvojim požiadavkam vyhovie fajn. Jeho asi najväčším mínusom je jeho váha - je to robustný, ťažší kočík. Ale na terén a nerovnosti je fajn - pocítiš to najmä pri nakladaní napríklad do auta. O čosi ľahší, no porovnateľný by bol aj Salsa 4.

ABC Design Viper 4 2017

ABC Design Salsa 4

Iné typy na zváženie by zahŕňali napríklad trojkolku Cam Cortina, X-Lander X-Move, Koelstra Mambo Daily, Emmaljunga Edge Duo S či podstatne drahší, ale výkonný Britax Go Big.

Cam Cortina X3 Tris Evolution

X-Lander X-Move

Koelstra Mambo Daily

Emmaljunga Edge Duo S

Britax Go Big2

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli