Je hlboká vanička Baby Safe Sleeper kompatibilná s Britax B-Mobile?

Zodpovedané
10. sep 2019

Dobrý deň, Eli,

prosím o radu... máme okrem kocika Britax Go Big2 aj autovaničku Baby Safe Sleeper (r. v. 2015)... radi by sme ju využili ako druhý kočík na doma (uspávanie). Ale s Big2 nie je kompatibilná a na tých adaptéroch, čo nám pribalili ku Big2 na vajíčko, sa moc kýva. Vygooglila som, že by mala byť kompatibilná s Britax Visio alebo Vigour, ale na MK bazárove už nie sú... našla som ale Britax B-Mobile, a na to by by to podľa mňa mohlo pasovať 😉

Myslím si správne?
Ďakujem, Eva

Ahoj,

áno, so systémom adaptérov Click&Go je možné na B-Mobile pripojiť aj (auto)vaničku Baby Safe Sleeper 🙂 Viď obrázok.

Ako kočík na doma to bude absolútne ok, ale rátaj že to je malý, ľahší, tvrdší kočík. Čo ma ale trošku znepokojuje je - kývala sa vám na adaptéroch ku Britax Go Big. Áno, ten kočík na ňu nie je robený, ale pozor - môže byť, že 100% pevná potom nebude ani na B-Mobile. Len také malé pozorovanie (keďže sa jedná o staršiu hlbokú vaničku).

Britax B-Mobile 4

Britax Go Big

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli