Je Inglesina Classica naozaj taký kvalitný?

Zodpovedané
28. jan 2019

Dobrý deň,

chcem sa opýtať vás ako odborníčky, aký máte názor na kočík Inglesina Classica ? Je naozaj taký kvalitný ako ho prezentujú?

Ahoj,

Inglesina Classica je určite kvalitný kočík. Jedným z dôležitých faktorov okrem klasického dizajnu, ktorý sám o sebe nemá množstvo bodov, v ktorých by mohol byť nekvalitný, je aj história, teda desaťročia venované práve tomuto produktu.

Jasné, že má svoje nevýhody, v prvom rade váhu a nie optimálnu skladnosť, ktoré k tomuto typu jednoducho patria, ale jeho klady, pre ktoré sa po ňom rodičia obzerajú, sú skutočne technicky doladené. Toto všetko však odráža aj jeho vyššia cena, ktorá ti ale zaručí aj viacero odvozených detí, absolútne výnimočný look na ulici či napríklad mäkkučké hojdanie konštrukcie, ktorá zvládne aj nerovnosti.

Inglesina Classica

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli