Je možné kúpiť športový kočík s korýtkovym sedením aj mimo kombinácie (iba čisto korýtkový športiak)?

Zodpovedané
11. feb 2021

Prosím, existuje športový kočík s korýtkovym sedením? Mám na mysli samostatne predajný kočík, nie súčasť “kombinácie”? Ďakujem

Ahoj,

jasnačka! Je, aj keď samozrejme možno to na prvý pohľad tak pôsobí, že sú hlavne v kombináciách. Dosť tiež závisí, aký typ, terén, skladnosť, váhu, cenovú hladinu riešiš.

Pár príkladov - Gesslein FX4 Life je dostupný aj ako športový.

Gesslein FX4 Life

Baby Jogger City Premier, Quinny Zapp, Quinny Zapp Flex Plus alebo Quinny Hubb.

Baby Jogger City Premier

Quinny Zapp Flex

Z lacnejších zasa X-Lander X-Cite.

X-Lander X-Cite

Na outlete kiido zasa nájdeš Thule Sleek.

Thule Sleek

A ešte Concord Neo.

Concord Neo

A je toho ešte viac. Skôr si premysli čo viac, okrem korýtka, by si si ešte želala. abc

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli