Jednomiestny športový kočík s rozšírením na súrodenca? Phil&Teds, Baby Jogger?

Zodpovedané
17. jan 2020

Ahoj Eli,

vždy super poradíš 👍😁

Mám súrodencov s rozdielom jeden rok, momentálne kočíkujem Valco Snap Duo. Starší ale už pôjde do škôlky, tak bude zbytočne veľký - a chcela by som športiak pre mladšieho, rok a pol, s nejakým prídavným sedením pre staršieho (pre prípad núdze). Nie skejt, nie sedadlo vedľa, lebo máme hrozné cesty a hrkocú. Niečo ako Phil&Teds alebo som myslela na Baby Jogger GT2, ktorý je dosť veľký, aby sedeli obaja na sedadle (aj váhovo majú spolu do 30 kg 😂😂).

Ďakujem za každý tip 🥰🥰

Ahoj,

so športiakom Baby Jogger City Mini GT2 absolútne súhlasím. Široké sedenie a vysoká nosnosť podľa mňa z neho robia super kandidáta a vojdeš tam v núdzových prípadoch oboch.

Baby Jogger City Mini GT2

Phil&Teds - hoc bazárové, sú praktické. Aj keď veľkáč bude dosť narvaný dole a bez výhľadu. Ak to ustojí a potrebuje sedieť dlhšiu dobu, je to určite lepší nápad. Ak by to však bolo len občasne, GT2 alebo prípadný Baby Jogger Elite či Britax B-Motion Plus by poslúžili tiež.

Baby Jogger City Elite

Britax B-Motion 4 Plus

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli