Joie Versatrax - nánožník: aký na prechodné obdobie?

Zodpovedané
28. okt 2020

Ahoj,

ja by som poprosila radu - aký nánožník mam kúpiť na športový kočík Joie Versatrax. Zimný fusak mám, ale na také prechodné obdobie by sa mi nejaký nánožník zišiel - a aj preto, že je to dosť otvorený kočík.

Ďakujem

Ahoj,

Joie Versatrax originál nánožník pokiaľ viem nemá, resp. má/predáva sa občas v sete s nánožníkom pôvodne určeným na Litetrax. Podľa mňa je ale taký kratší a až tak dobre zasa nesedí ani na ten Litetrax a Mytrax.

Joie Versatrax

Skôr by som ti preto odporučila niečo univerzálnejšie. Ja osobne by som asi najskôr na to prechodné obdobie šla do sťahovacej deky, ktorá pekne sadne na asi každý kočík, keďže sa skôr obopína okolo dieťatka než nasadzuje na kočík.

Druhou možnosťou je Pinke uni nánožník. Si dosť vysoká, takže funkciu ochrany/zakrytia otvorenosti kočíka si splnia.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli