Joie Versatrax versus Stokke Beat - porovnanie?

Zodpovedané
22. okt 2019

Ahoj Eli,

nikde som nenašla recenziu na Joie Versatrax. Zaujímalo by ma porovnanie so Stokke Beat.

Ahoj,

hmmmm.........porovnanie Joie Versatrax a Stokke Beat. No, aj keď váhovo, skladnostne sú na tom podobne, určite je to skôr ťažšie, pretože tu ide o kočík dostupný pre bežnú maminu verzus značkovú dizajnovku.

Joie Versatrax je odvodený od Mytrax-u, ktorého podobným jazdným vlastnostiam pridáva nové, otočné sedadlo. Tomu by som vytkla menšiu striešku, ale inak je úplne v poriadku. Za tú cenu, za mňa, vyzerá na veľmi dobrý kočík s väčšími kolesami - takže aj na naše rozbité chodníky. A ten veľký košík.

Joie Versatrax

Joie Mytrax

Stokke Beat má všetko tak nejak dotiahnutejšie - dizajn, ochránenie dieťaťa, striešku, vyššie sedadlo. Je o čosi ľahší a skladnejší, ale nie je to zasa priepastný rozdiel. Aj vanička mi príde taká lepšia, ale to je asi len pocit z jej dizajnu.

Stokke Beat

Ja osobne, ak by som si mala vybrať, jasné že pôjdem do dizajnovejšej možnosti značky známej pre kvalitu ako aj inovatívne riešenia. Ale stojí viac peniažkov. Ak sa ti hodí ušetriť, Versatrax vôbec nezatracujem. Naopak, vyzerá veľmi schopne. Joie robí veci dostupne, no zároveň šikovne.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli