Joolz Day - náhradné kolieska. Kde zohnať, aké budú sedieť?

Zodpovedané
28. jan 2021

Dobrý deň,

neviete mi poradiť, kde by som zohnala náhradný diel - predné kolieska - na Joolz Day (elephant grey)? Prípadne budú mi naň pasovať aj kolesá z Joolz Day 1?

Ahoj,

nie som si úplne istá, čo sa pýtaš. Hovoríš najprv o Joolz Day vo farbe Elephant Grey - ale koľkatke? Lebo pôvodný - prvý Day bol bez čísla, takže ak hovoríme o tom, je to to isté, ako Joolz Day 1.

Joolz Day

Takže áno, na Day ti Day 1 kolesá sedieť budú. Joolz samotný ich má na Joolz stránke, ale neponúka. Tak sa buď na doobjednanie náhradného dielu popýtaj predajcov tejto značky a modelu (ideálne predajcu, kde si kočík kupovala), alebo prezri bazárovú ponuku, či niekto nepredáva/nerozpredáva.

Ak by si ale hovorila o Joolz Day+, teda najnovšom modele (a celkovo o tých poslednejších typoch, v podstate každý okrem 1tky), tam rovno poradím obrátiť sa na jeho predajcov, ktorý by ti mali vedieť diel doobjednať určite.

Joolz Day+

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli