Joolz Hub pre 6mesačné dieťa a do zimy - je to aj bez nánožníka dobrá voľba? Bledne tá čierna farba?

Zodpovedané
2. jan 2020

Dobry den,

chcem sa spýtať, či je vhodný Joolz Hub pre polročné, 7kg dieťa, ktoré ešte samo nesedí do aktuálneho zimného obdobia. Zmesti sa tam zimný fusak, resp. postačí len ten, či treba dokúpiť aj Cocoon? Zatiaľ je v hlbokej vaničke, no kúpu tohto kočíka zvažujem ako prechod do športovej časti. Máme len hrubý fusak bez nánožníka a vložku do kočíka. Zmestí sa to do neho?

Čierny poťah na strieške veľmi bledne, či ako väčšina? Zvažujem ešte silver farbu, no čierna mi príde praktickejšia.

Ďakujem pekne 😉

Ahoj,

pre polročné dieťatko prechádzajúce na športiak je podľa mňa Joolz Hub dobrá voľba. Malý, mestský, ale s dobrým odpružením, pevný a odolný (kovové spoje sú super). Priestorovo je to skôr “útlejší” model, ale nie je podľa mňa malý - na otočný športiak je absolútne adekvátny. Jednoznačne sa tam zmestíte v pol roku s teplým fusakom - podložku by som pod neho kvôli zbytočnému šmýkaniu sa nedávala. Kvalitný, hrubý fusak bude na zimu super a postačí aj bez nánožníka. Coccoon vám ale už bude podľa mňa pomaly malý - je to skôr možnosť pre malinké bábätká, ktoré Hub používajú prakticky od narodenia.

Joolz Hub

Čo sa týka čiernej farby, áno na silnejšom svetle bledla. Ja osobne čierny Hub neodporúčam. Strieborný je podľa mňa lepšou voľbou - aj z hľadiska odrážania svetla, aj z hľadiska blednutia. Aj tá zelená je podľa mňa podarená a vhodná farba - taký stred.

A ja osobne by som v tejto kategórii popremýšľala aj o Stokke Beat - tiež veľmi podarený a látkami + strieškou a priestorom snáď ešte lepší model.

Pruženie má Hub lepšie.

Stokke Beat

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli