Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kde kúpiť madlo na športový kočík Cybex Priam 2018?

Zodpovedané
10. feb 2021

Ahojte,

Kde kúpim to stredové detské madlo na Cybex Priam 2018? Nikde to neviem nájsť samotné.

Ďakujem

Ahoj,

len tak bežne, bojím sa, ho nezoženieš. Nie je len ta voľne na predaj, a ešte, keďže sa jedná o model spred viac než 2 rokov (ktorý nahradil novší), bude nové madlo na Cybex Priam z 2018 trochu problém. V teórii by malo sadnú aj madielko z novšieho modelu. Každopádne toto je dobré odskúšať - lebo uvádzané ako kompatibilné nie je.

Cybex Priam so sedadlom Lux Seat

Cybex Priam patrí do najvyššej rady Cybex Platinum. Získal zlaté ocenenie Baby&Pregnancy 2015 a Čestné uznanie na Reddot 2015. Je to ultramoderný dizajnový high-end s možnosťou rôznych kombinácii podvozku, kolies a sedadla. Na výber máš dve farebné kombinácie: chrómový podvozok s bielymi kolesami alebo čierny podvozok s čiernymi kolesami. Vybrať si môžeš aj typ kolies: Light (15 cm) na najmenej zložité povrchy, Trekking na zmiešané použitie a All Terrain do terénu. Podľa potreby si môžeš zvoliť z dvoch sedákov. Jedným z nich je Lux Seat. Je to vyššia, plne polstrovaná luxusnejšia nekorýtková verzia, polohovateľná až do úplne rovného ľahu. Je to rám, na ktorý natiahneš textílie hlbokej časti alebo textílie korýtkového športového sedenia. Druhým je 2in1 Light Seat - rám, na ktorý natiahneš textílie hlbokej časti alebo textílie korýtkového športového sedenia.

Ku kočíku je v ponuke množstvo doplnkov. Mimo klasických je to aj prídavný pultík či Priam skate - stupienok pre súrodenca. Ďalšou z možností je výmena predných kolies za terénne neotočné alebo za lyže, ak chceš kočík využívať napr. na horách v zime. Zaujímavým je aj roztiahnuteľný, čiastočne uzatvoriteľný priestranný nákupný košík. Podvozok prešiel v roku 2017 faceliftom - rúčka už nemá takú vôľu (nehýbe sa) a odpruženie je citeľnejšie, s viditeľnými zadnými pružinami.

Priam vyšiel aj v limitovaných edíciách. Za rok 2017 to boli Cybex by Jeremy Scott so zlatou konštrukciou a krídlami, Birds of Paradise Fashion Edition, Hide&Seek Butterfly Fashion Collection či Koi Crystallized. 2018 priniesol vesmírnu dizajnovú kolaboráciu Anna K, nového Jeremyho Scotta so zlatými detailmi a cherubmi, hravo divokú edíciu Rebellious či licensovanú edíciu Scuderia Ferrari.

Čo by som ti poradila - určite sa skontaktovať s (ideálne viacerými) predajcami tejto značky a modelu. Popíš problém, keď tak popros, či sa dá vyskúšať madlo z novšieho Priamu, každopádne informuj sa o možnostiach a doobjednaní náhradného dielu za poplatok. Verím, že ti pomôcť budú vedieť.

Začni ale určite u predajcu, kde si kočík zakúpila, ak teda nie je bazárový (že by si nevedela, kde to bolo) - aj keď nie je v záruke, mali by byť ochotnejší. Alebo potom lúskať bazáre, eBay a podobné, na ponuky, kde niekto svoj model rozpredáva.

A ak neuspeješ, ešte skús priamo Cybex značku - kontakt a požiadať o pomoc priamo ich.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.