Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kinderkraft 2019, je to dobrá voľba do mesta i terénu?

Zodpovedané
28. okt 2019

Prosim ta, co povies na Kinderkraft 2019? Bola by to dobra kupa co sa tyka do terenu a do mesta?
Vdaka

Ahoj!

Žiaľ neuvádzaš, ktorý kočík značky Kinderkraft máš na mysli - pre rok 2019 je ich viac. Predpokladám však, že myslíš jeden z ich ‘vlajkových lodí’ - buď ľahký športiak Kinderkraft Grande, alebo all-terrain trojkombináciu Kinderkraft Prime.

Čo sa Grande týka, šikovný, na tú cenu fajn. Do mesta a s obmedzeným rozpočtom jedna z lepších volieb. Na horší terén by som však skôr volila Lionelo Annet Tour.

Odporučila by som tu ale pozrieť sa aj na budúcoročný, Grande 2020 model. Lepšie a väčšie kolieska, strieška, držiak na pohár, reflexné prvky… ak, tak je proste, aspoň na papieri, o čosi lepší.

A k Prime… na svoju cenovú kategóriu je to veľmi fajn, a hlavne nie tak ťažký kočík - 12 kg je na tento typ kombinácie pekné. Vanička fajn, a dokonca aj športiak je v rámci možností a toho, čo podobné kočíky ponúkajú, absolútne akceptovateľný. Za mňa, ak hľadáš niečo takéto - poľské, oválne, robustnejšie (no nie príliš) - môže byť, ale teda rátaj s lacnejším prevedením materiálov, spojov… nebrala by som ho do úplne brutálneho terénu, ale mesto, dedinu, beťné nerovnosti i sneh, môže byť.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.