Klasický hojdací kočík

Zodpovedané
8. okt 2018

Ahoj, zháňam na zimu kočík s klasickou hojdacou konštrukciou so 4 kolesami. Potrebujem hlavne, aby mal väčšiu hlbokú časť, ak bude aj športový, tak super, ak nie nevadí. Nechcem retro s obrovskými kolesami. Pri prvej som mala Peg-Pérego Classico Velo, tak niečo podobné.

Ahoj,

ak ti Peg-Pérego Classico podvozok vyhovoval, ešte stále je v obchodoch dostupný - nechaj si ho v zálohe, ak by si sa nerozhodla pre nič iné. Vyskladať si hlboký či kombinovaný kočík je s ním jednoduché.

Peg-Pérego Classico

Z iných značiek by som ti odporučila pozerať na Navington Corvet alebo Galeon, prípadne tiež Inglesinu Quad XT či obľúbenú Sofiu. Zaujímavou voľbou by mohol byť aj Cam Linea Classy v prevedení s menšími kolesami.

Navington Corvet

Navington Galeon

Inglesina Quad XT

Inglesina Sofia

Cam Linea Classy

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli