Kočík do terénu, úplný ľah, ľahko skladací, ľahký - mám problém s rukami

Zodpovedané
3. sep 2020

Ahojte,

prosím o radu. Hľadám terénny kočík, ktorý sa dá dať aj do úplného ľahu a nebude problém s jeho skladaním, keďže mám problém s rukami. Niečo ľahké, jednoducho ovládateľné, skladné.

Ďakujem pekne.

Ahoj,

pri terénnom kočíku je veľmi veľmi ťažké, aby bol aj ľahký, ľahko skladný a reálne pohodlne jazdný. V teréne to bude dosť problém. Bude to buď kompromis k tej váhe, alebo k tej terénnosti.
Ale teda určite je dosť jednoznačnou voľba menšej trojkolky, niečo ako Baby Jogger City Mini GT2, ktorý ide super aj po nerovnostiach. Je nosný, kvalitný, s úplným ľahom a skladaním tak jednoduchým, že už to jednoduchšie ani nejde. Ja by som jednoznačne odporučila ten.

Baby Jogger City Mini GT2

Niečo ešte terénnejšie, ale stále zvládnuteľné typom skladania (takmer totožným) i váhou by bol jeho väčší brat BJ City Elite. Ja by som vyberala z týchto dvoch. Stoja aj za tú cenu, aj za to neotočné sedadlo (požiadavku na otočnosť si nepísala).

Baby Jogger City Elite

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli