Kočík Joie - ktorý vybrať? Zadné kolesá nech sú nafukovacie a nech sa skladá vcelku. Či inú značku?

Zodpovedané
7. aug 2019

Zdravim.

Zvazujem kúpu Joie kociara, len neviem este presne, ktorý model. Hladam kociar s nafukovacimi kolesami so skladanim vcelku (nafukovacie kolesa aspon zadne, nemusia byt aj predne).

Vies poradiť popripade aj iny sportovy kocik? Najidealnejsie, keby bol aj otocny v oboch smeroch (Bomini - maly pre 1.5 rocneho chlapca, velmi kratka chrbtova opierka, Bebetto prilis obrovska konstrukcia a zabera vela miesta v kufri, EasyGo Optimo nemam dobre skusenosti).

Dakujem za odpoved. Si skvela ze robis tuto pracu s pomahas ❤

Ahoj,

ak potrebuješ nafukovacie kolesá, resp. kolesá s pneumatikami, určite obzri najprv Joie Mytrax, prípadne vyšší Mytrax Flex edície Signature. Je to dobrý a ľahko skladný kočík, na svoju kategóriu s dobrým pomerom cena - výkon.

Joie Mytrax

Joie Mytrax Flex

O čosi ľahším, ale aj jednoduchším (bez polohovania rúčky napr.) by bol jeho brat Joie Litetrax Air.

Joie Litetrax 4 Air

Ak by si chcela pozrieť iné značky, skús zvážiť Coletto Joggy, Baby Design Look Air. Z lacnejších Lionelo Annet Tour síce s bezdušovými, ale veľkými a odolnými gumovými kolesami.

Baby Design Look Air

Lionelo Annet Tour

A k otočnému - značka Joie ponúka iba Chrome. Ten podľa mňa nespĺňa čo potrebuješ a iné. No ak máš chlapca jeden a pol roka, ja osobne by som už o otočnom neuvažovala. Buď bude malý, ťažký, alebo drahý a v roku a pol už tú funkciu tak nepotrebujete.

Joie Chrome DLX

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli