Kočík na cestovanie - ľahký, s polohou v ľahu a vyššou nosnosťou (min. do 19 kg)

Zodpovedané
13. aug 2020

Ahoj,

chcela by som Ta poprosit o radu pri výbere cestovného kočíka. Idealne, aby sa dal dat do lahu, aby bol lahky, lahko sa skladal a nosnost do min 19 kg.

Ďakujem 🙂

Ahoj,

ak je vysoká nosnosť pre teba fakt to dôležité, tak za mňa by to bol buď Cybex Eezy S+2 (nosnosť 22 kg) alebo Easywalker Miley]] (tiež do 22 kg).

Cybex Eezy S+²

Easywalker Miley

Neuvádzaš rozpočet, tak sa mi trochu ťažko rozhoduje, čo vlastne uviesť - Elodie Details by mohol zaujať.

Elodie Details Mondo

A Ergobaby Metro je tiež zaujímavá možnosť (do 18 kg).

Ergobaby Metro

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli