Kočík na dlhšie - s dlhou ložnou plochou, do 300 eur, nie hrkálka

Zodpovedané
18. mar 2019

Dobry den.

Mam 6 mesacnu dcerku dlhu 72 cm. Prosim o radu, lebo uz som zufala. Chcela by som kocik s dlhsou castou v lahu + mal by mat velku striesku, otocnu sedacku, no nemala by to byt hrkalka. Co sa kolies tyka, neviem. Viete mi poradit, aky typ vybrat, aby bol na dlhsie? Ale chcem nieco, co je vhodne skor do mesta, parku.

Cenovo do tych 300 musim vliezt. Teraz mam Cam Cortina Evolution X3, ale bez sportovej casti.

Dakujem

Ahoj,

v tejto cenovej kategórii + otočné toho nie je tak veľa, tak to nebudeme mať také ťažké. Začnem rovno od obľúbeného robustného Bebetto Nico, ktorý zoženieš za cenu okolo 200 eur a teda má aj veľkú striešku, aj otočnú a dostatočne priestrannú sedačku. Nie je to hrkálka. Je však pomerne ťažký a menej skladný, s čím treba rátať.

Bebetto Nico

Podobným modelom je tiež Dorjan Via, prípadne novinka českej značky Bomimi Bastien Air (tam je tá sedačka taká klasická - na typ priemerne veľká).

Dorjan Via

Bomimi Bastien Air

Ak potrebuješ niečo ľahšie/skladnejšie/mestskejšie, ja by som najprv pozrela na Cybex Balios S (je možno užší, ale s pomerne dlhou opierkou) alebo jeho ešte priestrannejšieho, korýtkového brata - Cybex Balios M. Možnosťou je tiež Valco Snap Ultra Tailormade, ku ktorému v prípade potreby vieš dokúpiť nafukovacie kolesá Sport.

Cybex Balios S

Cybex Balios M

Valco Baby Snap Ultra Tailormade

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli