Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kolesá športového kočíka Britax B-Motion na Britax B-Agile M - ako ich vymeniť? Je to vôbec možné?

Zodpovedané
27. aug 2020

Dobrý deň,

vedeli by ste mi poradiť, ako vymeniť predné kolesá z B-Motion na B-Agile M? Kúpili sme si kočík Britax B-Agile, všetko vyhovuje, len tie kolesá strašne hrkajú. Objednala som B-Motion náhradné kolesá, ale tie tam nepasujú 😔

Čítala som u vás, že ich treba len prekliknúť, kukáme na to - ale ani za svet to nevieme vymeniť 😄 Bola by som veľmi vďačná za radu.

Ďakujem

Ahoj!

Bojím sa, že ťa nepoteším. Odpoveď, ktorú si čítala, je o výmene kolies z Britax B-Motion 4 na klasickú základnú líniu Britax B-Agile (4). Britax B-Agile M je už novší model, a aj trochu inak spravený, a preto si nemyslím, že bude možné napasovať B-Motion kolesá na tento už pomerne odlišný, vynovený model. Ani na ten B-Agile to nebolo úplne jednoduché, a teda tu už vôbec neviem, ako ti poradiť, lebo to nepôjde. Odporučím vrátiť B-Motion kolesá, ak si ich objednávala cez internet (do 14 dní môžeš odstúpiť od kúpy, ak si ich nevyužívala, napr. vonku). A buď sa uspokojiť s kolesami, čo tvoj novší kočík má, alebo pouvažovať o niečom úplne inom, terénnejšom.


Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.