Kolieska na kočík Camarelo Art - kde zohnať?

Zodpovedané
6. sep 2019

Dobrý deň.

Neviete mi poradiť, kde by som objednala kolieska na kočík Camarelo Art; alebo nejaké nie originál ale vhodné na tento kočík?

Ahoj,

na Camarelo Art, resp. aj akékoľvek iné Camarelo kočíky je najlepšie vymieňať iba za správne sediace, teda najlepšie originálne. Na ne by som sa spýtala konkrétne distribútorov tejto značky - teda predajcov, ktorý tento model, alebo aspoň značku predávajú. Ideálne niekde u Teba v okolí, ale kľudne aj telefonicky či cez mail (môžu poslať). Ak hovoríš anglicky, skúsila by som prípadne kontaktovať aj priamo výrobcu: https://www.camarelo.pl/index.php/en/

Camarelo Art

Samostatne sa len čisto kolesá online bežne nepredávajú. Nejaké sety ponúka babyplace, ale radšej by som najprv napísala - či sadnú aj na tvoj model, resp. či ti nevedia nejaké zohnať.

Ak by náhodou bol problém iba v prasknutom kolese, o výmenu duše sa dá požiadať aj niektorý z cykloshopov.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli