Kombinovaný kočík aj do terénu, ale skladný, do 600 eur (aj bazárový). Ktorý vybrať?

Zodpovedané
17. feb 2020

Ahoj,

prosim, hladam kombinovany kocik, ktory by zvladol aj teren, teda odpruzeny a vacsie kolesa, ale skladny. Vybrala som par modelov, co na ne povies? Rozpocet je cca 600, a radi by sme modernejsi vzhlad.

ABC Design Salsa 4 Air - da sa zohnat len novy myslim, cena je na hranici. Bazarovy som nenasla.
Emmaljunga NXT90 - ten sa da zohnat tiez iba novy, ale cena za novy je vysoka, bazarovy som nevidela
Moon Nuova - bazarovy sa da zohnat
Moon Nuova Air - asi iba novy, teda cena vychadza nad
Mutsy Evo - skladny, ale nie som si ista jadnymi vlastnostami
Mutsy Igo - ktory z Mutsy je lepsi pre mna?
Bugaboo Buffalo - bazarova cena by celkom sla

Dakujem velmi pekne.

Ahoj,

s výberom ABC Design Salsa súhlasím, kľudne aj ne-Air-ového (je aj lacnejší), ak by to nebol zásadný, brutálny terén. Každopádne obe verzie sú veľmi vhodné, najmä ak chceš niečo schopné za relatívne ok cenu.

ABC Design Salsa 4

Emmaljunga NXT90 je skutočne terénnou, robustnou, aj keď drahou voľbou. Ak nevadí väčší kočík a nejako prekusneš tú cenu či nájdeš bazárový, za mňa áno áno áno.

Emmaljunga NXT90 Ergo

Moon kočíky - obe Nuovy - mi prídu veľké, ťažké a s pomerne menším športiakom. Podľa mňa podstatne horšia voľba od Salsy a ak, tak by som pokukovala po Style či väčšom Solitaire.

Moon Style

Moon Solitaire

Mutsy ani náhodou nie sú terénne kočíky, aj keď čosi prejdú. Ak myslíš ozaj terén, neviem, skôr nie. Naviac sú nižšie. Ja by som asi skôr čo možno najnovší model, ale celkovo - máš tu vhodnejšie kočíky vo výbere.

A Bugaboo Buffalo - z kočíkov, čo spomínaš, je toto asi najlepšejšia voľba. ALE - nie je taký skladný. Ak je ale terénnosť praktickosť a budúci predaj tými dôležitejšími vecami, určite je to šampión.

Bugaboo Buffalo

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli