Kombinovaný kočík Anex Cross Marble - áno či nie?

Zodpovedané
28. máj 2019

Dobrý deň 🙂

potrebovala by som poradiť ohľadne kúpy kočíka. Predstavujem si trojkombináciu, ktorá zvládne každý terén a bude mať priestrannú vaničku. Bábo sa narodí koncom augusta, tak primeraný k danému obdobiu.

Zatiaľ pozerám rôzne bazáre a ponuky. Natrafila som na kočík Anex Cross Marble (jedna pani predáva po 1 dieťati za cenu 350 eur), ale nemám žiadnu recenziu, či by ste ho odporučili? A či daná cena zodpovedá kočíku po 1 dieťati.

Ďalej mi bolo odporúčané od známych značka Tako, Camarelo ...

Ďakujem

Ahoj,

Anex Cross je jazdne veľmi príjemný kočík a naviac s atraktívnym dizajnom. Vaničková časť je priestranná a pohodlná, no športová časť sa mi, pravdupovediac, nezdá dotiahnutá. Mamičky ju často potom vymenia za iný kočík. Sama by som 350 eur za tento kočík nedala, aj keď vzhľadom na pôvodnú cenu rozumiem, prečo ju má pani predávajúca tak nastavenú.

Anex Cross

Ja by som, ak teda už poľský typ kočíka radšej kúpila nový Kinderkraft Prime 2019. Trojkombináciu dokážeš kúpiť pod 390 eur (novú). Je fajn aj z hľadiska váhy (12 kg na tento typ je super) a aj funkčne vyhovuje.

Kinderkraft Prime 2019

Z ľahších, mestskejších by som pozrela na novinku Muuvo Quick.

Muuvo Quick

Z väčších akceptovateľných v tejto cene, ak ti nevadí vyššia váha ako tých doteraz spomínaných, spomeniem ešte Bebetto Vulcano, G-Mini Hero Air Fit alebo G-Mini Hero Air Max.

Bebetto Vulcano 2017

G-Mini Hero Air Fit

G-Mini Hero Air Max

Ak by si chcela radšej bazárový, za 350 eur by som pozrela lepšie než poľské kombinácie (príkladom by boli značky Jané, Concord, Cybex).

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli