Používame cookies. Viac informácií tu.
Zavri

Kombinovaný kočík Anex l/type 2020 - je vhodný aj do terénu či nerovné chodníky?

Zodpovedané
7. aug 2020

Dobrý deň,

zvažujem kúpu kočiaru anex l type 2020. Prvé mesiace ho budem využívať hlavne v zime. Chcela by som vedieť, či je vhodný aj do terénu keď je napr. na chodníku sneh alebo nerovná vozovka.

Ahoj,

Anex l/type je jednoznačne mestský kočík, ktorý kvôli predným kolesám do snehu či na ťažšie terény veľmi vhodný nebude. Najlepší bude na bežné chodníky, ulice, obchody, prechádzky. Nič ťažké od neho vyslovene v pohodlí nečakaj, je to predsa len malý kočík.

Do snehu budeš musieť predné kolesá zaaretovať a aj tak to nebude med lízať - na to buď ready. Ak je prechodnosť snehom a cestami v nedobrom stave pre teba prioritou, tak je potrebné hľadať kočík s o niečo väčšími prednými kolesami, príp. aj silnejším odpružením.

Anex l/type

Anex l/type je moderná dvojkombinácia vydaná v romu 2020. Ide o najkompaktnejší z ich full-size, otočných kombinovaných kočíkov, dizajnovo inšpirovaný populárnym Joolz Hub či Mamas&Papas Ocarro. Kočík je vybavený kompaktnou, no všestranne schopnou konštrukciou s dvojitým systémom odpruženia - pri kolesách, ako aj v stredovej časti. Kolesá sú bezúdržbové - gumové, takže defekt nehrozí.

l/type dostaneš v dvojkombinačnom sete skladacej, riadne odvetrávanej hlbokej vaničky a športového sedadla s 22kg nosnosťou. Sedák je plne otočný a sklopný až do ľahu, a to v oboch smeroch. V oboch smeroch ho tiež možno zložiť spolu s konštrukciou. Celkovo zaujme aj moderným lookom, prémiovými materiálmi v minimalistickom vyhotovení, ako aj prémiovým polstrovaním či rozšíriteľnou strieškou. Ku setu obdržíš aj prebaľovací ruksak, ako aj držiak na nápoje, ktorý na konštrukciu ho možno pripojiť na ktorúkoľvek stranu - pravú i ľavú.

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,

Eli z Modrého Koníka.