Kombinovaný kočík Britax Smile III - aký je z hľadiska výšky? Nie je prirobustný?

Zodpovedané
30. mar 2020

Chcem sa spýtať na tento kočík (Britax Smile III) - viete mi poradiť, aký je výškovo?.. Zaujal nás, len mi príde dosť mohutno,
ďakujem 🙂

Ahoj,

Britax Smile III je 13 kilogramový, full-size - teda plnohodnotný, plnofunkčný kombinovaný kočík skutočne skôr robustnejšieho dizajnu.

Ak hľadáš niečo menšie, skladnejšie, nie je to najoptimálnejšie riešenie. Skôr je to typ vhodný na všestranné použitie, skôr do väčšieho kufra auta a na vychádzky mestom i horšími povrchmi.

Nie je to najväčší kočík, ale jednoznačne nie je malý - je to vyšší a neskladnejší model. Mimo toho je však ozaj funkčný, kvalitný - takže záleží na prioritách a veciach, čo potrebuješ a vyhľadávaš a naopak veciach, čo je dôležité, aby váš kočík nemal.

Britax Smile III

Prajem to najpohodlnejšie kočíkovanie,
Eli